Parallel Kft.- immár 29 éve szoftverfejlesztéssel foglalkozó cég.
Főbb irányok a vállalatirányítási és humánügyviteli szoftverek fejlesztése.

Talán pontosan Te vagy az, akire holnaptól szükségünk van.

A Parallel Kft. munkatársai közé tartozni fejlődés, felelősség és a tehetség elismerése. Akik nálunk vannak, a tempós munkához kellemes munkahelyet, határozott, egyben barátságos vezetést tapasztalnak. Nagyra tartjuk majd a hozzáértésedet, de a legfontosabb, hogy tudd, bármit képes vagy megtanulni, ami munkakörhöz szükséges.

Betöltendő munkakör:

Marketing munkatárs

Feladatok:

  • Éves marketing stratégia megtervezése és előkészítése több termékkel, termékcsoporttal kapcsolatban, annak lépésekre való lebontása és kivitelezése a marketing csapattal.
  • Céggel, valamint a termékekkel, termékcsoportokkal kapcsolatos hatékony kreatív anyagok, reklámok, videók, közösségi média posztok összeállítása, valamint közzététele elektronikus csatornákon.
  • Online marketing – Facebook, Instagram, Youtube, valamint blog és weboldal építése, frissen tartása marketing nézőpontból, valamint marketing hírlevelek kiküldése.
  • Folyamatos kapcsolattartás, koordináció belső szakmai munkatársakkal, szolgáltatási és fejlesztési vezetőkkel, a hatékony marketing üzenetek megalapozásához.
  • Piacfigyelés, trendek és aktualitások figyelése, új lehetséges marketing megjelenések keresése és felépítése.
  • Alkalmankénti offline marketing eszközök gyártásának végigkísérése, és menedzselése.
  • Statisztikák, beszámolók készítése.

Elvárások:

  • Marketing szakirányú képzettség
  • Kreativitás és kezdeményező aktivitás
  • Precizitás, pontosság, igényesség az elvégzendő feladatokkal kapcsolatban
  • Kitűnő szervező- és problémamegoldó képesség
  • Önállóság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Számítógép ismerete (World, Excel, PowerPoint)

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás
  • Tapasztalat Marketing területen

Munkavégzés helye:

Servantes Szoftver Kft. 1161 Budapest József utca 18.

Küldd el önéletrajzodat, ha szeretnéd csapatunkat erősíteni. Jelentkezési lapodat bizalmasan kezeljük és harmadik félnek nem adjuk át.

Jelentkezni részletes szakmai önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével a „Jelentkezem most” gombra kattintva lehet.